ad projekt s.r.o.

Aktuální projekty

V této části naší www prezentace bychom chtěli seznámit s aktuálními projekty na kterých v současné době naše společnost pracuje a zároveň umožnit naším spolupracovníkům a partnerům rychlý přístup k aktualním podkladům a informacím. Zájemce o stažení nabízených podkladů se po přihlášení heslem zaslaným vedoucím projektu otevře stránka příslušného projektu s nabídkou informací a souborů ke stažení.


> Autosalon AUTO BABIŠ Citroen Mnichovice

Novostavba prodejního a servisního centra AUTO Babiš Citroen v Mnichovicích. Návrh stavby a projektová dokumentace pro vydání územního rozhodnutí na stavbu. V současné době probíhá projednávání dokumentace a probíhají další příprvné práce pro realizaci stavby.

> Obchodní dům IKEA WEST Praha 13

Výstavba nového obchodního domu IKEA v Praze 13 - Třebonicích o celkové podlažní ploše 35 000 m2. Kompletní projektová dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení a dokumentace pro výběr zhotovitele.

> Bytový objekt LUKA II, Praha 13

Novostavby polyfunkčního komerčního a bytového domu v těsné blízkosti stanice metra Luka a navazující na již zrealizovaný komerční objekt LUKA I. Kompletní dokumentace pro stavební povolení a realizaci stavby. Realizace stavby je v současné době pozastavena.

Novinky

> Změna adresy

01.01.2014

Po dlouhých letech v Dejvicích jsme se přestěhovali na novou adresu. Prahu 6 neopouštíme a tak náas o začátku roku najdete v Břevnově na adrese:

ad projekt s.r.o.

Šlikova 58

169 00 Praha 6

> AMCOR Flexibles uveden do provozu

29.03.2010

Po několika letech návrhů, změn, příprav, projektování a projednávání a nakonec i stavební činnosti byl do zkušebního provozu uveden výrobní závod firmy AMCOR Flexibles. Nový závod je určen pro výrobu a potisk vysoce kvalitních obalových materiálů a při zahájení výroby jsou v provozu dvě hlubokotiskové linky a další navazující technologie. Celkem tak v novém závodě našlo nebo nejde pracovní příležitost 140 nových zaměstnanců. Jsme velice rádi, že jsme ty roky společného úsilí a spolupráce s investorem, městem Nový Bydžov a dodavateli stavby nakonec mohli zakončit dokončením celého díla a věříme, že bude dlouhé roky bez větších problémů sloužit svému účelu...

> Stavba ALCAN Novobal zahájena

30.09.2008

V průmyslové zóně v Novém Bydžově vyroste do roka gigant za 408 milionů. Nový Bydžov - Téměř rok plný nervozity a tápání nad stavbou nového výrobního závodu v průmyslové zóně Zábědov–Západ má město konečně za sebou.

> IKEA WEST Praha 13

08.06.2008

V sekci aktuálních projektů, akce IKEA WEST jsou pro naše projekční partnery a spolupracovníky ke stažení výchozí podklady.

Kontakty

ad projekt s.r.o.
Šlikova 313/58
160 00 Praha 6 - Dejvice

tel./fax: +420 224 320 137
+420 224 319 266
e-mail: info@adprojekt.cz