ad projekt s.r.o.

Referenční projekty

V této sekci bychom chtěli zájemcům nabídnout krátký přehled a informace o důležitých projektech a zakázkách, které jsme od založení naší projekční kanceláře realizovali.

Projektů, na kterých jsme během naší už dvanáctileté činnosti pracovali je už docela hezké množství a to od menších projektů novostaveb a rekonstrukcí rodinných a bytových domů, přes větší projekty obytných celků a komerčních objektů až po celou řadu průmyslových staveb a areálů. Tady se tedy můžete podívat na menší část z těch nejzajímavějších projektů a staveb a věříme, že zde budou další zajímavé a hezké projekty i nadále přibývat ...> Rekonstrukce bytového domu Tyršova 14, Praha 1

Celková rekonstrukce domu z konce 19. století včetně fasády a pláště budovy. Rekonstrukcí bylo vytvořeno celkem 18 bytových jednotek včetně dvorní přístavby výtahové šachty a rehabilitace dvorní zahrady. Projektová dokumentace pro provedení stavby.

> Infocentrum Obvodního soudu pro Prahu 2

Kompletní projektová dokumentace včetně projektu interiéru pro rekonstrukci vnitřních prostor podatelny a informačního centa v přízemí objektu. Úpravou vznikly nové prostory vstupní chodby se sezením, vlastním zázemím, prostoru podatelny, prostoru informačního centra a kanceláře zaměstnanců Infocentra se 4 pracovním stoly.

> Rekonstrukce obchodního domu IKEA Zličín

Kompletní projektová dokumentace pro rekonstrukci a přístavbu stávajícího obchodního domu IKEA Zličín. Součástí bylo rozšíření restaurace, prodejních ploch a vytvoření nových kancelářských ploch včetně zázemí. Dále pak výměna pláště budovy a úprava komunikací a ploch okolí obchodního domu.

> Obchodní dům IKEA PRAHA - WEST

Novostavba obchodního centra společnosti IKEA s celkovou podlažní plochou 65 000 m2 a parkingem na 1285 stání. Součástí projektu je i navazující infrastruktura, příjezdové komunikace a připravenost pro výstavbu celé obchodní zony. Kompletní projektová dokumentace pro územní rozhodnutí vč. EIA, stavební povolení a dokumentace pro výběr dodavatele stavby.

> Výrobní závod AMCOR Flexibles Nový Bydžov

Novostavba závodu na výrobu hliníkových obalů v Novém Bydžově. Kompletní projektová dokumentace pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení, výběr dodavatele a realizaci stavby. Autorské dozory po celou dobu vystavby a spolupráci při kolaudaci stavby.

> Rodinný dům Praha 5 - Jinonice

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a realizaci stavby atypického rodinného domu zpracovaná podle architektonické návrhu  ateliéru Ing.arch. Ivana Kroupy.

> Bytový komplex River Lofts, Praha 7 - Holešovice

Projektová dokumentace stavební části zpracovaná pro generálního projektanta stavby společnost Loxia a.s. Novostavba bytového komplexu pěti bytových domů v Praze - Holešovicích o celkovém počto 80 bytů a parkovacích stání v podzemí objektu.

> Přístavba výrobní haly TRW Automotive Hlavenec

Přístavba výrobní a skladové haly a administrativní části a laboratoří pro firmu TRW Automotive v Hlavenci u Staré Boleslavi. Závod se zabývána výrobou bezpečnostních pásů a dalších komponentů pro automobilový průmysl.

> Výrobní závod Faerch Plast Liberec

Novostavba výrobního závodu dánské společnosti Faerch Plast v průmyslové zóně Liberec -jih, Doubí. Kompletní dokumentace v rozsahu pro realizaci stavby zpracovávaná pro generálního dodavatele stavby KAJIMA Europe.

> Parker-Hannifin Sadská - divize O-Ring

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení, výběr dodavatele a realizaci stavby novostavby výrobního závodu na výrobu pryžových těsnění firmy Parker-Hannifin v Sadské. Výrobní objekt, administrativní část a zázemí zaměstnanců včetně napojení areálu na inženýrské sítě a komunikace.

> Polyfunkční objekt LUKA - OD TESCO, Praha 13

Novostavba polyfunkčního komerčního objektu s využitím nákupního centra obchodního řetězce TESCO, dalších obchodních aktivit, restaurací a služeb.

> Obytný soubor Na dolech Jihlava

Projektová dokumentace stavební části zpracovaná pro generálního projektanta stavby architektonický atelier Studio A . Novostavba pěti objektů bytových domů s celkový počtem 120 bytů včetně specielních bytů pro občany se sníženou schopností pohybu a orientace. Parkovací místa v objektech s kapacitou 35 stání.

> Obytný soubor Nový Bohdalec, Praha 10

Kompletní dokumentace pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a realizaci stavby novostavby čtyř objektů bytových domů včetně areálových sítí a komunikací s celkový počtem 244 bytů a podzemními garážemi.

> Rekonstrukce domu v Praze 5 - RIVERSIDE HOTEL

Celková rekonstrukce a dostavba domu z minulého století na Janáčkově nábřeží v Praze 5 na hotel vyšší kategorie. Projektová dokumentace stavební části a statiky v projektu pro realizaci stavby pro firmu Loxia.

> Administrativní areál OLYMPUS Vokovice, Praha 6

Kompletní projektová dokumentace pro realizaci stavby nové administrativní bodovy a rekonstrukce stávajících památkově chráněných objektů pro odborné servisní středisko a skladové prostory společnosti OLYMPUS zpracovaná pro generálního dodavatele stavby firmu Energie - stavební a báňská a.s.

> Výrobní a skladový areál firmy PURTEX, Klecany

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a realizaci stavby novostavby výrobního závodu společnosti PURTEX. Administrativní část, výrobní a skladová hala včetně napojení areálu na inženýrské sítě a komunikace. Stavba byla realizována během roku 2005.

> Výrobní závod AEROCAN CZ Velim

Projektová dokumentace stavební části projektu pro stavební povolení a výběr dodavatele, kompletní dokumentace pro realizaci stavby závodu na výrobu hliníkových obalů firmy AEROCAN CZ ve Velimi (dříve Cebalsol). Výrobní objekt, administrativní část a zázemí zaměstnanců včetně napojení areálu na inženýrské sítě a komunikace. Stavba byla realizována v roce 2002 - 2003.

> Distribuční centrum Parker - Hannifin Klecany

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení, výběr dodavatele a realizaci stavby novostavby administrativního a distribučního centra výrobků společnosti Parker-Hannifin. Administrativní část a skladová hala včetně napojení areálu na inženýrské sítě a komunikace. Stavba byla realizována během roku 2004.

> Rekonstrukce domu Janáčkovo nábřeží, Praha 5

Celková rekonstrukce měšťanského domu ze 70.let minulého století. Rekonstrukce nadstandardních bytových jednotek, lázeňský provoz v suterénu (bazén, sauna, pára, posilovna vč. zázemí), podzemní hromadné garáže, zelená terasa s intenzivní zelení na střeše garáží. Kompletní projektová dokumentace a inž. činnost pro stavební povolení a realizační dokumentace stavby...

> Parker-Hannifin Sadská - divize Těsnění

Kompletní projektová dokumentace od vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, výběr dodavatele a realizaci stavby novostavby výrobního závodu na výrobu těsnění firmy Parker-Hannifin v Sadské. Výrobní objekt, administrativní část a zázemí zaměstnanců včetně napojení areálu na inženýrské sítě a komunikace.

> Hotel Zámeček - rekonstrukce objektu v Rynarticích

Komplex historického objektu bývalého zámečku a přilehlé hospodářské části a společného dvora. Objekt slouží jako ubytovací a rehabilitační zařízení hotelového typu. Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a realizaci stavby zpracovaná pro architektonickou kancelář Key-Tech.

Realizované projekty

> Výrobní závody

AMCOR Flexibles Nový Bydžov

Kontakty

ad projekt s.r.o.
Šlikova 313/58
160 00 Praha 6 - Dejvice

tel./fax: +420 224 320 137
+420 224 319 266
e-mail: info@adprojekt.cz